Sukces poetycki naszych Uczennic 🙂

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Hanna Szewczyk z klasy 7a została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i  ponadpodstawowych pod Patronatem Fundacji Wisławy Szymborskiej, Marszałka Województwa Śląskiego i Prezydenta Miasta Zabrza, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 30 w Zabrzu. Hania wzięła udział w biciu REKORDU POLSKI na największą liczbę autorów tekstu lirycznego. Powstały w ten sposób wiersz został opublikowany w XX tomie ,,Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”.

Laureatką konkursu została także Karolina Badziura (obecnie nasza absolwentka), której wiersz pt. ,,Patrzeć” także znalazł się w XX tomie ,,Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”.

Gratulujemy 🙂

mgr Izabella Jureczko

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych osiągnięć!