THE BIG CHALLENGE

Uczniowie klas 4- 8 naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego THE BIG CHALLENGE.
Głównym celem konkursu było zachęcanie dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego poprzez zabawę i wspieranie nauczania języka angielskiego w  szkołach.

Pytania konkursowe obejmowały treści z zakresu słownictwa, gramatyki, rozumienia ze słuchu, wymowy oraz ogólnej znajomości historii i kultury krajów anglojęzycznych. Dla każdego poziomu trudności opracowany został odrębny kwestionariusz, zgodnie z wytycznymi programu nauczania. Uczniowie wykonywali konkurs online. Oprócz sprawdzenia swojego poziomu językowego, uczniowie zmierzyli się z rówieśnikami z całej Polski bez opuszczania szkoły.  Ponadto na jednym dokumencie otrzymali swoje wyniki       w konkursie oraz swoją pozycję w trzech rankingach: szkolnym, wojewódzkim i ogólnopolski, zajęli świetne miejsca w rankingach oraz zdobyli nagrody.
Uczniowie biorący udział w konkursie:

Klasa IV:

Oliwia Suszczyk