W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Społecznego Akademia Przyszłości, który pomaga Dzieciom z niską samooceną, wyposaża Dziecko w zasoby i doświadczenia, dzięki którym może pokonać dotychczasowe przeszkody i poradzić sobie w dorosłym życiu, a przede wszystkim buduje w Dziecku poczucie własnej wartości.

W bieżącym roku szkolnym w programie wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły, którzy spotykali się z Wolontariuszami Akademii, uczestnicząc w cotygodniowych, interesujących i bardzo wartościowych zajęciach. Na koniec roku nastąpiło podsumowanie uczestnictwa w programie, a uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom za zaangażowanie w pracę z naszymi uczniami.

Mamy nadzieję na kontynuację współpracy w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Społecznego, jakim jest Akademia Przyszłości w kolejnym roku szkolnym.

Szkolny Koordynator Programu Akademia Przyszłości

mgr Alicja Cielesta