2 września 2024 na boisku naszej szkoły odbyła się uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny 2024/2025.

Rozpoczęliśmy tradycyjnie od odśpiewania Hymnu Państwowego. Pan Dyrektor przywitał wszystkich Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i przybyłych gości :

Ks. Krystian Gałąska – proboszcz Parafii św. Józefa w Ligocie Zabrskiej

Pani Joanna Wojdyna – przewodnicząca Rady Rodziców

Pan Marcin Grabiec – przewodniczący Rady Dzielnicy Ligota Zabrska

Po życzeniach na nowy rok szkolny, przedstawieniu nowych nauczycieli nadszedł czas na kolejnych bohaterów dzisiejszego dnia – PIERWSZOKLASISTÓW.
Ustawili się oni liczną gromadką przed naszą społecznością, by z ogromnymi rogami obfitości i uśmiechami na twarzach przejść na salę gimnastyczną, gdzie odbyło się uroczyste pasowanie  na uczniów klasy 1. Ten historyczny w ich życiu moment obserwowali ze wzruszeniem rodzice.

Przed nami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy oraz intensywnej nauki. Życzymy Wam Drodzy Uczniowie, by był również czasem realizowania pasji i zainteresowań, budowania przyjaźni oraz zdobywania ważnych w życiu umiejętności.

Szanowni Rodzice, Państwu życzymy, aby szkoła była dla Waszych dzieci bezpieczną i przyjazną placówką edukacyjną, a Wasz współudział w trosce o rozwój dzieci przynosił mnóstwo satysfakcji wszystkim, którzy tworzą edukacyjną rzeczywistość.