Zielone🍏, czerwone🍎, okrągłe, pachnące a jako przekąska niezwykle sycące… Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek. Wszyscy jabłka chętnie jemy😋 i DZIEŃ JABŁKA świętujemy”🎉🎉. 27 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Jabłka. Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja wszystkich przedszkolaków oraz zachęcanie ich do spożywania 🍎🍏🍎, które ze względu na swoje walory zdrowotne i odżywcze stanowią zdrową przekąskę na każdy dzień. Kolorowy DZIEŃ JABŁKOWY zaliczamy do bardzo udanych, wszystkie grupy wykonały prace plastyczne, były zabawy matematyczne oraz degustacja 🍎, najstarsza grupa przedszkolna obejrzała również prezentację multimedialną oraz samodzielnie pod nadzorem Pani Celinki przygotowała pyszny i zdrowy sok z jabłek.

Joanna Aleksander